U Zadru, 18.04.2010., pored jedinstvenih morskih orgulja, na mjestu za koje je i Alfred Hitchock tvrdio da je mjesto s najljepšim zalaskom sunca na svijetu, zbog čega je i stvoreno jedinstveno arhitektonsko djelo Nikole Bašića pod imenom „Pozdrav suncu“, susreli su se po prvi put devetorica zaljubljenika u isto tako jedinstven i poseban motorkotač – Yamahu Tmax.
Dobrodošli na stranicu Tmax Klub Hrvatska!
Ljudi iz različitih krajeva Hrvatske, različitih dobi i zanimanja (od pomoraca, ekonomista, managera, do stomatologa, liječnika, strojara i komercijalista) okupili su se vođeni istom željom – osnovati klub u kojem će se vozači Tmaxa zajedno družiti, putovati i uživati na omiljenom motorkotaču. Prilikom ovog susreta prihvaćen je predloženi statut kluba čime ponosno možemo reći da je rođen Tmax Klub Hrvatska!
Nedugo nakon toga sve više obožavatelja i vlasnika Tmaxa diljem Hrvatske pridružuje nam se u klubu koji danas broji 40 članova. Naša sreća i entuzijazam zaista su veliki te bismo željeli da nam se pridruže svi vlasnici omiljenog nam motorkotača kako bismo mogli organizirati brojne susrete i putovanja diljem Hrvatske, ali i inozemstva. U tim bi se prigodama susretali i sa Tmax klubovima susjednih zemalja, kao na primjer talijanskim koji broji fascinantnih 4500 članova.
Sreća i ponos još su veći zbog spoznaje da Yamaha ove godine slavi desetu obljetnicu ovog modela izuzetnog imidža i performansi, povodom koje je proizvedeno posebno, limitirano izdanje Tmaxa pod imenom „White Max“.
Ovim putem želimo otvoriti vrata našeg kluba svim budućim članovima, ali isto tako i potencijalnim partnerima kluba koji će znati prepoznati naš entuzijazam i motivaciju za ostvarenje i unapređenje ove ideje vođene ljubavlju prema ikoni maxi-skutera, Yamahi Tmax.
David Raičković
Tmax Klub.hr #005
Brojač posjeta







![]() | Today | 8294 |
![]() | Yesterday | 10250 |
![]() | This week | 26097 |
![]() | Last week | 11088 |
![]() | This month | 8294 |
![]() | Last month | 71210 |
![]() | All days | 2080753 |